* Zakupy w hurtowni on-line możliwe po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi

Prosimy o wyrozumiałość.
zamknij
Opaski

Pięknie opaski do włosów klasyczne, jak i z odobami dostępne w ofercie hurtowni JAGAR
 

Hurtownia internetowa JAGAR posiada w ofercie atrakcyjne opaski do włosów damskie i dziecięce. Nasze ozdoby do włosów są modne i idealne wpisują się w obowiązujące trendy. Wszystkim klientom oferujemy asortyment bogaty w opaski w różnych wzorach i kolorach. Ni...

Pięknie opaski do włosów klasyczne, jak i z odobami dostępne w ofercie hurtowni JAGAR
 

Hurtownia internetowa JAGAR posiada w ofercie atrakcyjne opaski do włosów damskie i dziecięce. Nasze ozdoby do włosów są modne i idealne wpisują się w obowiązujące trendy. Wszystkim klientom oferujemy asortyment bogaty w opaski w różnych wzorach i kolorach. Nie zabrakło w naszej hurtowni modeli zdobionych kwiatami, kokardkami, a nawet kryształkami. Producenci, z którymi współpracujemy tworzą opaski do włosów wykonane z różnych materiałów z zastosowaniem niesamowitych technik wykonania. Dbałość o detale pozwala nam oferować Państwo opaski dobrej jakości w korzystnych cenach.

Więcej

Opaski Jest 149 produktów.

Podkategorie

 • Plastikowe

  Tutaj znajdą Państwo ogromny wybór przepięknych plastikowych opasek do włosów, dostępnych w najróżniejszych wzorach, kolorach, a także z wieloma niebanalnymi motywami, dzięki którym każda, nawet najprostsza fryzura nabierze oryginalnego wyglądu, lecz przede wszystkim skutecznie poskromią niesforne kosmyki włosów. Każda opaska została stworzona z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najdrobniejszy detal, dzięki czemu są solidne i posłużą swoim właścicielkom przez długi czas, a to wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach.

 • Tekstylne

  W danej podkategorii oferujemy ogromny wybór tekstylnych opasek do włosów, dostępnych w przeróżnych kolorach, wzorach oraz z mnóstwem przepięknych i kolorowych motywów, które będą stanowić wspaniałą ozdobę naszej głowy bądź naszej pociechy, i dzięki którym nawet najprostsza fryzura nabierze niecodziennego wyglądu, a niesforne kosmyki włosów zostaną poskromione.Wszystkie opaski zostały wyprodukowane przez zaufanych producentów i zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu posłużą nam przez długi czas.

 • Metalowe

  Tutaj znajdą Państwo ogromny wybór przepięknych metalowych opasek do włosów, dostępnych w najróżniejszych wzorach, kolorach, a także z wieloma niebanalnymi motywami, dzięki którym każda, nawet najprostsza fryzura nabierze oryginalnego wyglądu, lecz przede wszystkim skutecznie poskromią niesforne kosmyki włosów. Każda opaska została stworzona z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najdrobniejszy detal, dzięki czemu są solidne i posłużą swoim właścicielkom przez długi czas, a to wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach.

 • Kauczukowe

  W tej podkategorii hurtownnia JAGAR proponuje szeroki wybór kauczukowych opasek do włosów, dostępnych w przeróżnych kolorach, i które będą stanowić wspaniałą ozdobę naszej głowy bądź naszej pociechy, i dzięki którym nawet najprostsza fryzura nabierze niecodziennego wyglądu, a niesforne kosmyki włosów zostaną poskromione. Wszystkie opaski zostały wyprodukowane przez zaufanych producentów i zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu posłużą nam przez długi czas, a to wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 149 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 149 elementów

Pięknie opaski do włosów klasyczne, jak i z odobami dostępne w ofercie hurtowni JAGAR
 

Hurtownia internetowa JAGAR posiada w ofercie atrakcyjne opaski do włosów damskie i dziecięce. Nasze ozdoby do włosów są modne i idealne wpisują się w obowiązujące trendy. Wszystkim klientom oferujemy asortyment bogaty w opaski w różnych wzorach i kolorach. Nie zabrakło w naszej hurtowni modeli zdobionych kwiatami, kokardkami, a nawet kryształkami. Producenci, z którymi współpracujemy tworzą opaski do włosów wykonane z różnych materiałów z zastosowaniem niesamowitych technik wykonania. Dbałość o detale pozwala nam oferować Państwo opaski dobrej jakości w korzystnych cenach.