Katalog

Kolczyki

W poniższej podkategorii nasza hurtownia biżuterii sztucznej JAGAR proponuje Państwu kolczyki sztuczne, których bogaty wybór pozwoli na znalezienie swojego wymarzonego dla każdego klienta. Posiadamy bogatą ofertę sztucznych kolczyków, które są regularnie uzupełnianie o nowe modele. W ofercie naszej hurtowni mogą Państwo wybierać pośród modeli kolczyków gładkich, z cyrkoniami, posiadającymi fantazyjne wzory oraz tłoczenia.

Kolczyki Jest 624 produktów.

Podkategorie

  • Perłowe

    W poniższej kategorii mogą Państwo znaleźć najwspanialsze kolczyki perłowe, które pośród biżuterii sztucznej wyróżniają się przede wszystkim elegancją. Oferta naszej hurtowni biżuterii obfituje w różnego typu kolczykach typu wkrętki, dostępne w wielu kolorach oraz kształtach.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 624 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 624 elementów

Najmodniejsze kolczyki sztuczne

Hurtownia biżuterii sztucznej JAGAR oferuje kolczyki sztuczne wykonane z wysokiej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo wyszukane wzornictwo kolczyków, które umożliwi stworzenie kolekcji idealnej dla szerokiej grupy klientów. Hurt kolczyków obejmuje sprzedaż modeli pojedynczo lub w gotowych zestawach. Sztuczne kolczyki charakteryzuje atrakcyjność z zachowaniem niewygórowanej ceny. Współpracujemy z wieloma producentami kolczyków, dlatego nasza oferta jest bezkonkurencyjna! Kolczyki to dodatek, który pasuje do każdej stylizacji, dlatego w żadnej damskiej szkatułce nie może ich zabraknąć!