* Zakupy w hurtowni on-line możliwe po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi

Prosimy o wyrozumiałość.
zamknij

Katalog

Kategorie
Dostępność
Producent
Kolczyki

W poniższej podkategorii nasza hurtownia kolczyków sztucznych JAGAR proponuje Państwu kolczyki, których bogaty wybór pozwoli na znalezienie swojego wymarzonego dla każdego klienta. Posiadamy bogatą ofertę kolczyków sztucznych hurt, które są regularnie uzupełnianie o nowe modele. W ofercie naszej hurtowni mogą Państwo wybierać pośród modeli kolczyków gładkich, z cyrkoniami, posiadającymi fantazyjne wzory oraz tłoczenia. Hurtownia internetowa kolczyków sztucznych to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

Kolczyki Jest 642 produktów.

Podkategorie

  • Perłowe

    W poniższej kategorii mogą Państwo znaleźć najwspanialsze kolczyki perłowe hurt, które pośród biżuterii sztucznej wyróżniają się przede wszystkim elegancją. Oferta naszej hurtowni kolczyków perłowych obfituje w różnego typu kolczykach typu wkrętki, dostępne w wielu kolorach oraz kształtach, a to wszystko w świetnych cenach. Hurtownia internetowa kolczyków perłowych JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 642 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 642 elementów

Najmodniejsze kolczyki sztuczne

Producent kolczyków sztucznych JAGAR oferuje kolczyki wykonane z wysokiej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo wyszukane wzornictwo kolczyków, które umożliwi stworzenie kolekcji idealnej dla szerokiej grupy klientów. Hurt kolczyków obejmuje sprzedaż modeli pojedynczo lub w gotowych zestawach. Kolczyki sztuczne import charakteryzuje atrakcyjność z zachowaniem niewygórowanej ceny. Współpracujemy z wieloma producentami kolczyków, dlatego oferta importera kolczyków sztucznych JAGAR jest bezkonkurencyjna! Kolczyki to dodatek, który pasuje do każdej stylizacji, dlatego w żadnej damskiej szkatułce nie może ich zabraknąć!