* Zakupy w hurtowni on-line możliwe po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi

Prosimy o wyrozumiałość.
zamknij
Naszyjniki

W poniższej kategorii mamy przyjemność zaoferowania Państwu naszyjników sztucznych hurt. Bogactwo modeli sprawi, iż z pewnością każdy Państwa klient znajdzie pośród nich swój wymarzony. Oferowane przez naszą hurtownię naszyjników sztucznych różnego typu produkty są wykonane z najwyższą starannością i pochodzą od zaufanych producentów. Hurtownia internetowa naszyjników sztucznych JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

Naszyjniki Jest 866 produktów.

Podkategorie

  • Chokery

    W poniższej podkategorii hurtownia chokerów JAGAR prezentuje modne od wielu sezonów chokery, które nawet z najprostszej stylizacji, potrafią uczynić coś naprawdę efektownego. Różnego typu modele sprawiają, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Chokery hurt wykonane są z najwyższą rzetelnością i dbałością o najdrobniejszy detal. Nasza hurtownia internetowa chokerów JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

  • Perły

    W poniższej kategorii oferujemy Państwu szeroki wybór sztucznych pereł. Nasza hurtownia pereł JAGAR posiada najmodniejsze perły hurt, które będą stanowiły wspaniałą ozdobę każdej kobiecej szyi, zarówno do codziennych stylizacji, jak i tych znacznie bardziej eleganckich, a to wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach. Hurtownia internetowa pereł to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 866 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 866 elementów

Najmodniejsze naszyjniki sztuczne

Producent naszyjników sztucznych JAGAR oferuje modne naszyjniki w różnych kolorach i długościach. W naszej ofercie znajdą Państwo naszyjniki dla każdej kobiety. Do wyboru mamy naszyjniki sztuczne import, bogato zdobione, subtelne, kolorowe, letnie, z piórkami i wiele innych. Hurt gwarantuje zakup naszyjników w bardzo korzystnych cenach. Wszystkie nasze naszyjniki charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o detale. Naszyjniki to akcent biżuteryjny, którego nie może zabraknąć w żadnym sklepie. Asortyment importera naszyjników sztucznych JAGAR pozwoli Państwu skompletować kolekcję dla nawet najbardziej wymagających klientów.