Portfele

W tej podkategorii mamy do zaoferowania Państwu najpiękniejsze, stylowe portfele, zarówno damskie, jak i męskie. Wykonane zostały one ze skóry naturalnej bądź skóry ekologicznej. Cechuje je solidne wykonanie, a także estetyczny wygląd. Każdy produkt naszej hurtowni galanterii pochodzi od cenionych i zaufanych producentów.

Portfele Jest 254 produktów.

Podkategorie

  • Damskie

    W wybranej kategorii mamy do zaoferowania Państwu najpiękniejsze, stylowe portfele damskie, które są wyjątkowo praktyczne. Wykonane zostały one ze skóry naturalnej bądź skóry ekologicznej. Cechuje je solidne wykonanie, jak i również estetyczny wygląd. Każdy produkt naszej hurtowni galanterii pochodzi od cenionych i zaufanych producentów.

  • Męskie

    W poniższej kategorii mamy do zaproponowania Państwu najdoskonalsze, stylowe portfele męskie, które są wyjątkowo praktyczne. Wykonane zostały one ze skóry naturalnej bądź skóry ekologicznej. Cechuje je solidne wykonanie, a także i estetyczny wygląd. Każdy produkt naszej hurtowni galanterii pochodzi od cenionych i zaufanych producentów.

  • Skórzane

    W wybranej kategorii mamy do zaoferowania Państwu najwyższej jakości, stylowe portfele skórzane, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn które są wyjątkowo praktyczne. Wykonane zostały one ze skóry naturalnej. Cechuje je solidne wykonanie, jak i również estetyczny wygląd. Każdy produkt naszej hurtowni galanterii pochodzi od cenionych i zaufanych producentów.

  • Dziecięce
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 254 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 254 elementów

Stylowe i solidne portfele damskie oraz męskie

Portfel to osobisty gadżet, który umożliwia przechowywanie pieniędzy i ważnych dokumentów. Nie da się ukryć, że portfel to też sprawdzony sposób na prezent dla bliskich osób. Hurtownia galanterii JAGAR przygotowała atrakcyjną ofertę portfeli znanych producentów. Posiadamy portfele skórzane wysokiej jakości w niezwykle przystępnych cenach. Przeglądając nasz magazyn znajdą Państwo portfele damskie i portfele męskie w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Decydując się na hurt kupują Państwo gotową kolekcję portfeli z importu i krajowych marek, które zadowolą wielu klientów.