* Zakupy w hurtowni on-line możliwe po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi

Prosimy o wyrozumiałość.
zamknij
Portfele

W tej podkategorii mamy do zaoferowania Państwu najpiękniejsze, stylowe portfele hurt, zarówno damskie, jak i męskie. Wykonane zostały one ze skóry naturalnej bądź skóry ekologicznej. Cechuje je solidne wykonanie, a także estetyczny wygląd. Każdy produkt naszej hurtowni portfeli pochodzi od cenionych i zaufanych producentów, dlatego jesteśmy w pełni przekonani, że zadowoli on każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Hurtownia internetowa portfeli JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

Portfele Jest 358 produktów.

Podkategorie

 • Damskie

  W wybranej kategorii mamy do zaoferowania Państwu najpiękniejsze, stylowe portfele damskie hurt, które są wyjątkowo praktyczne. Wykonane zostały one ze skóry ekologicznej. Cechuje je solidne wykonanie, jak i również estetyczny wygląd. Każdy produkt naszej hurtowni portfeli damskich pochodzi od cenionych i zaufanych producentów, więc z pewnością zadowoli on wszystkich Państwa klientów. Niewątpliwie zatem, hurtownia internetowa portfeli damskich JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

 • Męskie

  W poniższej kategorii mamy do zaproponowania Państwu najdoskonalsze, stylowe portfele męskie hurt, które są wyjątkowo praktyczne. Wykonane zostały one ze skóry ekologicznej. Cechuje je solidne wykonanie, a także i estetyczny wygląd. Każdy produkt naszej hurtowni portfeli męskich pochodzi od cenionych i zaufanych producentów, zatem z pewnościązadowolą one wszystkich Państwa klientów. Hurtownia internetowa portfeli męskich JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

 • Skórzane

  W wybranej kategorii mamy do zaoferowania Państwu najwyższej jakości, stylowe portfele skórzane hurt, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn które są wyjątkowo praktyczne. Wykonane zostały one ze skóry naturalnej. Cechuje je solidne wykonanie, jak i również estetyczny wygląd. Każdy produkt naszej hurtowni portfeli skórzanych pochodzi od cenionych i zaufanych producentów, a więc jesteśmy pewni, że zadowoloną one wszystkich Państwa klientów. Hurtownia internetowa portfeli skórzanych JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

 • Dziecięce

  W danej kategorii mamy do zaoferowania Państwu wspaniałe, ładne portfele dziecięce hurt, które są wyjątkowo praktyczne. Wykonane zostały one ze skóry ekologicznej. Charakteryzuje je solidne wykonanie, jak i również estetyczny wygląd. Każdy produkt naszej hurtowni portfeli dziecięcych pochodzi od znanych i zaufanych producentów, zatem jesteśmy przekonani, iż zadowoloną one wszystkich Państwa klientów. Hurtownia internetowa portfeli dziecięcych JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 358 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 358 elementów

Stylowe i solidne portfele damskie oraz męskie

Portfele import to osobisty gadżet, który umożliwia przechowywanie pieniędzy i ważnych dokumentów. Nie da się ukryć, że portfel to też sprawdzony sposób na prezent dla bliskich osób. Producent portfeli JAGAR przygotowała atrakcyjną ofertę portfeli znanych producentów. Posiadamy portfele skórzane wysokiej jakości w niezwykle przystępnych cenach. Przeglądając nasz magazyn znajdą Państwo portfele damskie i portfele męskie w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Jesteśmy importerem portfeli, dlatego decydując się na hurt kupują Państwo gotową kolekcję portfeli z importu i krajowych marek, które zadowolą wielu klientów.