Ekspozytory

W poniższej kategorii mogą znaleźć Państwo różnego typu ekspozytory, które stanowią istotny element wyposażenia sklepów. Wśród ekspozytorów znajdziecie doskonałe popiersia, stojaki, tacki oraz kartoniki jubilerskie. Wszystkie nasze produkty są wykonane z dobrej jakości materiałów i pochodzą jedynie od zaufanych producentów.

Ekspozytory Jest 79 produktów.

Podkategorie

 • Popiersia

  W wybranej podkategorii przedstawiamy Państwu solidnie wykonane, eleganckie popiersia, dzięki którym eksponowany produkt nabierze dodatkowego wdzięku i atrakcyjności. Każde popiersie jest zrobione z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najmniejszy detal i stanowi niezbędne wyposażenie wnętrza każdego sklepu bądź butiku.

 • Stojaki

  W danej podkategorii prezentujemy Państwu starannie wykonane, estetyczne stojaki, dzięki którym eksponowany produkt nabierze dodatkowego wdzięku i atrakcyjności. Każdy stojak jest zrobione z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najdrobniejszy detal i stanowi niezbędne wyposażenie wnętrza każdego sklepu bądź butiku.

 • Tacki

  W tej podkategorii oferujemy Państwu estetycznie wykonane, solidne tacki jubilerskie, dzięki którym eksponowany produkt nabierze dodatkowego wdzięku i atrakcyjności. Każda tacka jest zrobione z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najmniejszy detal i stanowi niezbędne wyposażenie wnętrza każdego sklepu bądź butiku.

 • Kartoniki jubilerskie

  W poniższej podkategorii mamy przyjemność zaprezentować doskonale wykonane, eleganckie kartoniki jubilerskie, dzięki którym eksponowany produkt nabierze dodatkowego wdzięku i atrakcyjności. Każdy kartonik jubilerski jest zrobiony z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najmniejszy detal i stanowi niezbędne wyposażenie wnętrza każdego sklepu bądź butiku.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 79 elementów

Solidne i estetyczne ekspozytory

Ekspozytory to niezwykle ważny element w każdym sklepie i butiku. Odpowiednia ekspozycja posiadanego towaru to gwarancja zaskarbienia sobie uwagi klientów, a co za tym idzie szybkiej sprzedaży. Hurtowania ekspozytorów JAGAR oferuje najlepsze wyposażenie sklepów w bardzo korzystnych cenach. Nasza oferta obejmuje ekspozytory wolnostojące, czyli stojakitacki jubilerskie, popiersia i kartoniki jubilerskie, które są niezbędne do aranżacji przestrzeni. Współpracujemy z najlepszymi producentami wyposażenia! Gwarantujemy najlepszą jakość ekspozytorów w korzystnych cenach. Zapraszamy na zakupy do naszej hurtowni JAGAR!