Szanowni Państwo, w związku z tymczasowymi utrudnieniami w obsłudze skrzynki e-mail prosimy o kontakt mailowy wyłącznie pod adresem [email protected]

PerłyJest 931 produktów.

Podkategorie

 • Naszyjniki

  Naszyjnik z pereł? Czemu nie!

  Perły import to ewidentnie najwdzięczniejszy kompan kobiety z klasą. Z tego powodu producent pereł H&S zatroszczył się o to, żeby zaproponować swoim nabywcom jak największą ilość fenomenalnych wzorów naszyjników perłowych, które perfekcyjnie uzupełnią każdą damską stylizację. Do wyboru są naszyjniki o odmiennej długości, o jednym bądź większej ilości rzędów pereł, a także o różnym ich rozmieszczeniu, zatem każdy klient odnajdzie ten wyśniony wzór. Takie wyroby jubilerskie bez wątpienia będą niezwykłym dodatkiem ozdobnym, zatem importer pereł JAGAR przyją, że nie może go zabraknąć w żadnej kobiecej szkatułce.

 • Bransoletki
 • Kolczyki
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 931 elementów

Powiązane produkty

  Pokazuje 1 - 60 z 931 elementów
  Perły

  Piękne i eleganckie perły

  W prezentowanej kategorii przedstawiamy Państwu szeroki wachlarz syntetycznych pereł. Nasza hurtownia pereł oferuje najpiękniejsze perły hurt, które będą tworzyły spektakularną dekorację kobiecej szyi, jednocześnie do dziennych kreacji, jak również tych zdecydowanie bardziej dystyngowanych. Całość w niewiarygodnie niskich cenach. Hurtownia internetowa pereł to gwarancja satysfakcji kontrahentów oraz pewność posiadania wypróbowanego i najwyższej jakości asortymentu.