Cov-19: Realizacja zamówień online odbywa się jak zwykle w ciągu 24h od zamówienia. Hurtownia stacjonarna pracuje za zamkniętymi drzwiami.

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Kolor

  Body piercingJest 49 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów

  Powiązane produkty

   Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
   Body piercing

   Body piercing, biżuteria piercing, sztuczny piercing

   Hurtownia biżuterii do body piercingu przedstawia Państwu bogaty wybór najróżniejszego typu biżuterii do body piercingu hurt. W naszej ofercie znajdziecie m.in. kolczyki do nosa, kolczyki do pępka, kolczyki do języka i wiele innych. Każdy nasz produkt wyróżnia wysoka jakość i dbałość o najmniejszy detal, a to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Nasza hurtownia internetowa biżuterii do body piercingu JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

   Najlepsza biżuteria do body piercingu

   Body piercing biżuteria import staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju, dlatego wszystkim hurtowym odbiorcom, którzy świadczą usługi body piercingu producent biżuterii do body piercingu proponuje zakup kolczyków do pępka, brwi, nosa, karku, języka, a także kolczyków w typie sztangi służących do niekonwencjonalnego przekłuwania ciała. W naszej ofercie hurtowej dostępne są także tunele, plugi oraz rozpychacze do tuneli oraz sztuczny piercing. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane z najwyższą starannością, a także z najlepszych jakościowo materiałów, aby były one całkowicie bezpieczne dla ludzkiego ciała. Serdecznie zapraszamy na zakupy u importera biżuterii do body piercingu JAGAR.