* Zakupy w hurtowni on-line możliwe są po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni.

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych.

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi. Prosimy o wyrozumiałość.

zamknij

Katalog

Stojaki

Ekspozytory na biżuterię - Stojaki

W danej podkategorii prezentujemy Państwu starannie wykonane, estetyczne ekspozytory na biżuterię - stojaki hurt, dzięki którym eksponowany produkt nabierze dodatkowego wdzięku i atrakcyjności. W naszej hurtowni stojaków, każdy produkt jest zrobiony z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najdrobniejszy detal i stanowi niezbędne wyposażenie wnętrza każdego sklepu bądź butiku. Hurtownia internetowa stojaków JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

Stojaki Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Doskonałej jakości, solidne stojaki

Od atrakcyjnej prezentacji towaru zależy w dużej mierze osiągany wynik sprzedażowy. Producent stojaków JAGAR w swojej ofercie posiada atrakcyjne ekspozytory na biżuterię - stojaki import umożliwiające najlepszą  ekspozycję towaru. Wszystkie stojaki wykonane są ze szczególną starannością z zachowaniem estetycznego wykończenia. Posiadamy stojaki w wielu wzorach i kolorach, które umożliwią wybór odpowiednich rozwiązań do wnętrza Państwa sklepu. Jako importer stojaków współpracujemy z najlepszymi producentami ekspozytorów na rynku. Gwarantujemy najkorzystniejsze rozwiązania przy zachowaniu korzystnych cen!