Drodzy klienci, zamówienia internetowe będą realizowane normalnie, możliwy jest odbiór osobisty. Od 16 Marca hurtownia stacjonarna będzie zamknięta, do odwołania. W celu odbioru prosimy o kontakt telefoniczny 791 798 111 lub 85 742 84 46

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność

  OcieplaczeJest 12 produktów.

  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

  Powiązane produkty

   Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
   Ocieplacze

   W wybranej podkategorii posiadamy różnorodne ocieplacze hurt na ręce i nogi, które będą stanowiły doskonałą ochronę podczas chłodnych, jak i mroźnych dni. Posiadamy bogaty wybór futrzanych ocieplaczy dostępnych w wielu kolorach i motywach. Hurtownia ocieplaczy JAGAR zapewnia, że wszystkie pochodzą od sprawdzonych producentów, a wyróżnia je świetna jakość i atrakcyjna cena.

   Efektowne, starannie wykonane ocieplacze

   W ostatnich sezonach bardzo modnym dodatkiem stały się ocieplacze na ręce i nogi, które prócz tego, że świetnie grzeją podczas chłodnych dni, to przy tym również wspaniale wyglądają. Producent ocieplaczy JAGAR posiada w sprzedaży duży wybór futrzanych ocieplaczy, dostępnych w różnych rozmiarach, wersjach kolorystycznych, a także z wieloma modnymi motywami takimi jak panterka. Importer ocieplaczy gwarantuje, iż każdy ocieplacz pochodzi od zaufanego producenta i został stworzony z najwyższą starannością z najlepszych jakościowo materiałów, ażeby mógł posłużyć swoim nabywcom jak najdłużej.