* Zakupy w hurtowni on-line możliwe po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi

Prosimy o wyrozumiałość.
zamknij

Katalog

Dostępność
Producent
Opaski do włosów

W poniższej podkategorii hurtownia opasek do włosów JAGAR proponuje Państwu najwyższej jakości, najpiękniejsze opaski, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Proponowane przez nas opaski do włosów hurt pochodzą od cenionych i zaufanych producentów, a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie. Nasza hurtownia internetowa opasek do włosów to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

Opaski do włosów Jest 146 produktów.

Podkategorie

 • Plastikowe

  W tej kategorii hurtownia opasek plastikowych do włosów JAGAR przedstawia Państwu najwyższej jakości, solidne opaski, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Proponowane przez nas opaski plastikowe do włosów hurt pochodzą od cenionych i zaufanych producentów, a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie. Nasza hurtownia internetowa opasek plastikowych do włosów to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

 • Tekstylne

  W wybranej kategorii mamy dla Państwa najwyższej jakości, piękne opaski tekstylne do włosów hurt, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Nasza hurtownia opasek tekstylnych do włosów poasiada produkty od cenionych i zaufanych producentów, a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie. Hurtownia internetowa opasek tekstylnych do włosów JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

 • Metalowe

  W tej kategorii hurtownia opasek metalowych do włosów JAGAR prezentuje Państwu najwyższej jakości, wytrzymałe opaski, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Proponowane przez nas opaski metalowe do włosów hurt pochodzą od cenionych i zaufanych producentów, a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie. Nasza hurtownia internetowa opasek metalowych do włosów to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

 • Kauczukowe

  W wybranej kategorii znajdują się najwyższej jakości, doskonałe opaski kauczukowe do włosów hurt, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Oferowane przez hurtownię opasek kauczukowych do włosów produkty pochodzą od cenionych i zaufanych producentów, a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie. Nasza hurtownia internetowa opasek kauczukowych do włosów JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 146 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 146 elementów

Pięknie opaski do włosów

Producent opasek do włosów JAGAR posiada w ofercie atrakcyjne opaski damskie i dziecięce. Nasze ozdoby do włosów są modne i idealne wpisują się w obowiązujące trendy. Wszystkim klientom oferujemy asortyment bogaty w opaski do włosów import w różnych wzorach i kolorach. Nie zabrakło w naszej hurtowni modeli zdobionych kwiatami, kokardkami, a nawet kryształkami. Producenci, z którymi współpracujemy jako importer opasek do włosów, tworzą produkty wykonane z różnych materiałów z zastosowaniem niesamowitych technik wykonania. Dbałość o detale pozwala nam oferować Państwo opaski dobrej jakości w korzystnych cenach.