* Zakupy w hurtowni on-line możliwe są po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni.

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych.

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi. Prosimy o wyrozumiałość.

zamknij
Komplety biżuterii

W tej podkategorii znajdują się jedyne w swoim rodzaju komplety biżuterii pozłacanej hurt, które charakteryzują się niebanalnym wyglądem, wysoką jakością wykonania i atrakcyjną ceną. Hurtownia kompletów biżuterii pozłacanej JAGAR posiada bogactwo modeli kompletów, dzięki czemu każda Państwa klientka znajdzie swój ulubiony. Bez wątpienia więc, nasza hurtownia internetowa kompletów biżuterii pozłacanej to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

Komplety biżuterii Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów

Cudowne komplety biżuterii pozłacanej

Producent kompletów biżuterii pozłacanej JAGAR chcąc sprawić, ażeby każda kobieta wyglądała niezwykle elegancko i niepowtarzalnie w ważnych dla nich dniach, wdrożyła do swej oferty komplety biżuterii pozłacanej import. Posiadamy modele, które nadają się zarówno na eleganckie wyjścia, jak i na co dzień. Jako importer kompletów biżuterii pozłacanej, zapewniamy, że każdy produkt pochodzi tylko i wyłącznie od znanych i zaufanych producentów, a same zaś wyroby cechuje najlepsza jakość wykonania, dbałość o najmniejszy detal, estetyka, a także niezwykle kuszące ceny!