Dewocjonalia

W wybranej kategorii mogą znaleźć Państwo najpiękniejsze dewocjonalia posiadające motywy sakralne. Pośród nich znajdziecie między innym komplety kolędowe, medaliki, krzyże, różańce, czy też gromnice oraz świece. Każdy oferowany przez nas produkt pochodzi od zaufanych i cenionych producentów dewocjonalii.

Dewocjonalia Jest 480 produktów.

Podkategorie

 • I Komunia Święta

  I Komunia Święta jest istotnym dniem w życiu, dlatego stworzyliśmy podkategorię, w której możecie Państwo znaleźć specjalnie dopasowane na tą okazję komunijne ozdoby do włosów, pośród których znajdują się między innymi piękne wianki do włosów, wsuwki i kokówki, spinki do włosów oraz grzebyki do włosów, które będą doskonałym dodatkiem do komunijnej kreacji.

 • Komplety kolędowe

  W wybranej podkategorii oferujemy swoim klientom przepiękne, doskonałej jakości komplety kolędowe, wśród których możecie Państwo znaleźć komplety wykonane z drewna, metalu bądź kryształu, które pochodzą od cenionych i zaufanych producentów. Każdy produkt cechuje się starannym wykonaniem, a także wspaniałym wyglądem.

 • Obrazy

  W danej podkategorii hurtownia dewocjonaliów JAGAR oferuje swoim klientom przepiękne, różnorodne obrazy przedstawiające wizerunki świętych, pośród których możecie Państwo znaleźć również obrazy posrebrzane. Wszystkie obrazy świętych pochodzą od cenionych i zaufanych producentów. Każdy produkt charakteryzuje się starannym wykonaniem, a także wspaniałym wyglądem.

 • Różańce

  W danej podkategorii hurtownia dewocjonaliów JAGAR oferuje naszym klientom wspaniałe, wysokiej jakości różańce. Każdy różaniec został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o najdrobniejszy detal. Posiadamy bogaty wybór najróżniejszych kształtów, kolorów oraz materiałów z jakich zostały one wykonane. 

 • Krzyże

  W poniższej podkategorii hurtownia dewocjonaliów JAGAR oferuje naszym klientom wspaniałe, wysokiej jakości krzyże. Każdy krzyż został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o najdrobniejszy detal. Posiadamy bogaty wybór najróżniejszych kształtów, kolorów oraz materiałów z jakich zostały one wykonane.

 • Kropidła

  W tej podkategorii mamy przyjemność zaprezentowania Państwu starannie i solidnie wykonane kropidła. Dostępne są u nas w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy dobierze kropidło odpowiednie dla swoich potrzeb. Każdy nasz produkt pochodzi od cenionych producentów dewocjonaliów i jest wykonany z największą starannością.

 • Gromnice, świece

  W poniższej podkategorii chcieliśmy zaprezentować Państwu niezwykle piękne gromnice, świece z motywami sakralnymi, a także z wizerunkami świętych. Bogaty wybór sprawia, iż każdy znajdzie wśród coś dla siebie. Każda gromnica oraz świeca została stworzona przez cenionych i zaufanych producentów.

 • Medaliki

  W tej podkategorii hurtownia dewocjonaliów JAGAR oferuje Państwu przepiękne, wysokiej jakości medaliki z wizerunkami świętych i nie tylko. Każdy medalik został wykonany z największą starannością i dbałością o najmniejszy detal. Posiadamy szeroki wybór różnorodnych kształtów, kolorów oraz materiałów z jakich zostały one wykonane.

 • Ikony

  W wybranej podkategorii hurtownia dewocjonaliów JAGAR oferuje swoim klientom przepiękne, różnorodne ikony przedstawiające wizerunki świętych, pośród których z pewnością znajdzie idealną dla siebie. Wszystkie ikony świętych pochodzą od cenionych i zaufanych producentów. Każdy produkt charakteryzuje się starannym wykonaniem, a także wspaniałym wyglądem.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 480 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 480 elementów

Wyjątkowe i piękne dewocjonalia

Dewocjonalia to piękne i wyjątkowe wyroby posiadające motywy sakralne. Hurtownia dewocjonaliów JAGAR przygotowała bogatą ofertę dewocjonaliów, które dzięki symbolice upamiętnia każdą ważną uroczystość rodzinną. Dewocjonalia to idealny podarek dla osób religijnych, a także niezbędne elementy na chrzest, komunię, ślub. Każdy nasz producent dewocjonaliów zapewnia wysokiej jakości wykonanie wszystkich wyrobów! Jesteśmy importerem dewocjonaliów znanych zagranicznych marek, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo m. in. gromnice, świece, komplety kolędowe, różańce, krzyże, a także medaliki.