* Zakupy w hurtowni on-line możliwe po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi

Prosimy o wyrozumiałość.
zamknij

Katalog

Zegarki

W wybranej kategorii hurtownia zegarków JAGAR prezentuje Państwu doskonałej jakości, najmodniejsze  zegarki hurt, które pochodzą od najznamienitszych, zaufanych producentów, i które cechuje przede wszystkim solidne wykonanie oraz atrakcyjna cena. Posiadamy zegarki damskie, zegarki męskie, a także zegarki dziecięce w wielu modnych kolorach i wzorach.

Zegarki Jest 357 produktów.

Podkategorie

 • Damskie

  W danej podkategorii oferujemy Państwu najwyższej jakości, niezwykle stylowe zegarki damskie hurt, wśród których znajdują się zarówno zegarki na pasku, jak i zegarki na bransolecie w wielu pięknych modelach. Wszystkie produkty hurtowni zegarków JAGAR pochodzą od cenionych, zaufanych producentów, a charakteryzuje je przede wszystkim solidne wykonanie oraz atrakcyjna cena.

 • Męskie

  W tej podkategorii przedstawiamy Państwu świetnej jakości, eleganckie zegarki męskie hurt. Posiadamy modele zarówno na pasku, jak i bransolecie. Produkty z naszej hurtowni zegarków męskich JAGAR pochodzą od sprawdzonych oraz zaufanych producentów, a ich cechą charakterystyczną jest przede wszystkim staranne wykonanie oraz niebanalny design.

 • Dziecięce

  Hurtownia zegarków dziecięcych oferuje Państwu wysokiej jakości, najmodniejsze zegarki, dostępne w wielu wspaniałych kolorach. Znajdujące się u nas zegarki dziecięce hurt pochodzą od najznamienitszych, zaufanych producentów, natomiast cechuje je przede wszystkim solidne, dokładne wykonanie oraz niezwykle atrakcyjne ceny.

 • Paski do zegarków

  W danej podkategorii mamy do zaoferowania Państwu doskonałej jakości, solidne paski do zegarków hurt, które wykonane są ze skóry, silikonu bądź materiału. Produkty naszej hurtowni pasków do zegarków pochodzą od sprawdzonego i zaufanego producenta, a cechuje je w szczególność estetyczne, staranne wykonanie oraz atrakcyjna cena.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 357 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 357 elementów

Najmodniejsze, stylowe zegarki

Producent zegarków JAGAR posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży zegarków. W naszej ofercie znajdą Państwo zegarki damskie, zegarki męskie i zegarki dziecięce dostępnych w wielu niebanalnych wzorach i kolorach. Tworzymy asortyment zgodnie z obowiązującymi trendami, ażeby dać Państwo możliwość stworzenia perfekcyjnej kolekcji zegarków. Gwarantujemy jakość, gdyż jako importer zegarków współpracujemy ze znanymi producentami. Posiadamy w sprzedaży zegarki takich marek jak: Lasika, Perfect i Giorgio & Dario. Zapewniamy też import wyrobów zagranicznych producentów! Zachęcamy do zakupu zegarków w bardzo korzystnych cenach hurtowych.