31 maja (piątek) firma będzie nieczynna. Zapraszamy do składania zamówień w sklepie internetowym. 

Zamówienia internetowe złożone w tym dniu będą realizowane od 3 czerwca

Kolczyki BlueberryJest 360 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 360 elementów

Powiązane produkty

  Pokazuje 1 - 60 z 360 elementów
  Kolczyki Blueberry

  Kolczyki Blueberry są nowoczesną i wysokojakościową ozdobą jubilerską wykonaną ze stali chirurgicznej. Materiał ten jest niezwykle odporny na porysowania i odznacza się właściwościami antyalergicznymi. Jakie inne atuty znajdziemy wśród prezentowanych modeli?

  Kunsztowne wzornictwo

  Kolczyki marki Blueberry to wyjątkowa kolekcja oryginalnych wzorów, odznaczających się dużą precyzją wykonania. W tym unikalnym zbiorze kolczyków każda kobieta odnajdzie swój wymarzony model, rozświetlający twarz zarówno podczas wyjątkowych okazji, jak i budzący uśmiech zadowolenia z własnej stylizacji na co dzień. Dostojne greckie wzory, zamknięte w kole drzewo życia to wybrane przykłady niezwykłych artystycznych wykonań kolczyków. Kształtne, ciekawie zestawione kompozycje różnorodnych elementów i figur to unikatowe atuty oferty. W kolekcji mamy do wyboru zarówno klasyczne modele, jak i nowoczesne, pomysłowe zestawienia, inspirowane m.in. naturą, kształtami geometrycznymi, symbolami, postaciami.

  Olśniewający i modny styl

  Kolczyki Blueberry są eleganckie i zarazem subtelne. Ażurowe wzory doskonale podkreślają delikatny charakter ozdoby, a wycięte w materiale wzory tworzą urozmaicone obrazy. Możemy wybierać wśród ciekawych form wiszących, pięknie dopełniających wybrany strój. W kolekcji znajdziemy również wiele subtelnych niewielkich modeli, aranżujących finezyjną stylizację. Mamy modne, romantyczne wzory, jak i motywy bardziej praktyczne, odpowiednie do codziennego użytku. Urozmaiceniem kolekcji są błyszczące lub kolorowe elementy.

  Kolekcja dla niezwykłej kobiety

  Kolczyki marki Blueberry to bardzo bogata i różnorodna kolekcja. Coś wyjątkowego dla siebie znajdą w niej zarówno młode dziewczyny, jak i dojrzałe kobiety. Ciekawe, wesołe wzory mogą nosić także dziewczynki. Słodkie ananaski czy bajkowe jednorożce ucieszą każdą młodą damę. Kolczyki Blueberry są też doskonałym pomysłem na zaskakujący prezent, który wywoła uśmiech na kobiecej twarzy. Mężczyźni mogą poszukiwać wśród nich uroczych upominków dla swoich pań.