* Zakupy w hurtowni on-line możliwe są po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni.

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych.

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi. Prosimy o wyrozumiałość.

zamknij
Kolczyki

W poniższej podkategorii hurtownia kolczyków pozłacanych JAGAR oferuje swoim klientom najpiękniejsze, stylowe kolczyki, które będą stanowić idealną ozdobę każdej kobiety, na co dzień, jak i podczas ważniejszych okazji. Bogaty wybór najróżniejszych modeli i wzorów sprawia, iż każdy bez wątpienia znajdzie wśród nich swoje ulubione kolczyki pozłacane hurt. Niewątpliwie więc, nasza hurtownia internetowa kolczyków pozłacanych to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

Kolczyki Jest 1201 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 1201 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 1201 elementów

Niepowtarzalne kolczyki pozłacane

Importer kolczyków pozłacanych JAGAR pragnie serdecznie zaprosić wszystkich do zapoznania się z bogatą ofertą kolczyków. Ten dodatek biżuteryjny towarzyszy wszystkich kobietom na całym świecie od wielu wieków i nieustannie jest jednym z ich ulubionych, dlatego też dostępne u nas kolczyki pozłacane import możecie znaleźć w naprawdę wielu niebanalnych wzorach, kształtach i motywach, dzięki czemu każda Państwa klientka znajdzie wśród nich swój wymarzony model. Producent kolczyków pozłacanych zapewnia, że są solidnie i starannie wykonane, pięknie wyglądają i mają niezwykle atrakcyjne ceny!