Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Kolor
  Bez kamieni
  Celebrytki - elementy
  Crystals from Swarovski®
  Szerokość

  Kolczyki stal

  Jest 6534 produktów.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 60 z 6534 elementów

  Powiązane produkty

   Pokazuje 1 - 60 z 6534 elementów

   Stal chirurgiczna jeszcze do niedawna była kojarzona jedynie ze szpitalami, gabinetami kosmetycznymi lub salonami piercingu. W ostatnim czasie zyskała na popularności i stała się nieodłącznym elementem rynku jubilerskiego. Obecnie biżuterię ze stali chirurgicznej można spotkać w niemal każdym salonie jubilerskim - w tym także kolczyki ze stali chirurgicznej

   Stal chirurgiczna, inaczej nazywana stalą szlachetną jest nowoczesnym i niezwykle modnym materiałem do produkcji biżuterii. Ze względu na przystępną, atrakcyjną cenę i właściwości, cieszy się ogromną popularnością. Stal szlachetna wizualnie jest bardzo podobna do srebra. Jest przy tym dużo twardsza i bardziej odporna na zarysowania niż srebro. Jest bardzo praktyczna i łatwa w utrzymaniu. Nie wymaga konserwacji, czyszczenia i pielęgnacji tak jak inne metale szlachetne. Bez żadnego wysiłku można cieszyć się połyskiem i idealnym wyglądem biżuterii. 

   Kolczyki ze stali chirurgicznej - wysoka trwałość

   Kolczyki ze stali chirurgicznej nie mogą ulec połamaniu, są wystarczająco twarde. Odporne na zarysowania i przetarcia. Posiadaaj własną ochronę UV, która zapewnia stałość koloru, nawet pod wpływem światła. Powierzchnia stali jest odporna na utlenianie i korozję. Pod wpływem obróbki biżuteria może być matowa lub połyskująca. 

   Kolczyki ze stali chirurgicznej są hipoalergiczne - co oznacza, że nie wywołują uczuleń. Nie zawierają niklu. Stanowi doskonałą alternatywę dla srebrnej biżuterii, ale nie tylko... Stal pozłacana metodą Ion Plating Gold, czyli galwanicznie jest doskonałym zamiennikiem złota. Sposób złocenia jest niezwykle trwały, a stal nadal zachowuje swoje właściwości. 

   Kolczyki ze stali chirurgicznej charakteryzują się ogromnym podobieństwem wizualnym do kolczyków złotych, jak i srebrnych. Nie uczulają, dlatego są polecane szczególnie dla alergików. Są niezwykle wytrzymałe - odporne na zarysowania, przetarcia, połamanie, a do tego nie wymagają zupełnie żadnej pielęgnacji i konserwacji! 
   W ofercie znajdują się kolczyki ze stali szlachetnej, również pozłacane lub rodowane. Do wyboru wiele modeli na każdą okazję. Eleganckie, ślubne kolczyki z kryształami, delikatne piórka, wiszące łańcuszki czy zwierzęce motywy to zaledwie niewielka część bogatej i różnorodnej oferty kolczyków.