Drodzy klienci, zamówienia internetowe będą realizowane normalnie, możliwy jest odbiór osobisty. Od 16 Marca hurtownia stacjonarna będzie zamknięta, do odwołania. W celu odbioru prosimy o kontakt telefoniczny 791 798 111 lub 85 742 84 46

Dziecięce i MłodzieżoweJest 125 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 125 elementów

Powiązane produkty

  Pokazuje 1 - 24 z 125 elementów
  Dziecięce i Młodzieżowe

  Portfel dziecięcy, portfel młodzieżowy

  W danej kategorii mamy do zaoferowania Państwu wspaniałe, ładne portfele dziecięce hurt, które są wyjątkowo praktyczne. Wykonane zostały one ze skóry ekologicznej. Charakteryzuje je solidne wykonanie, jak i również estetyczny wygląd. Każdy produkt naszej hurtowni portfeli dziecięcych pochodzi od znanych i zaufanych producentów, zatem jesteśmy przekonani, iż zadowoloną one wszystkich Państwa klientów. Hurtownia internetowa portfeli dziecięcych JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

  Praktyczne i estetyczne portfele dziecięce i młodziezowe

  Portfele dziecięce import to w dzisiejszych czasach niezbędny elementy wszystkich dziecięcych plecaków i tornistrów. Ten subtelny wyrób galanterii pozwala na przechowywanie pieniędzy oraz osobistych dokumentów. Producent portfeli dziecięcych JAGAR w swojej ofercie posiada portfele w wielu różnorodnych kolorach i wspaniałych wzorach. Będąc również importerem portfeli dziecięcych, posiadamy w sprzedaży portfele znanych, cenionych marek. Zapewniamy o najwyższej jakości naszych produktów i atrakcyjnych cenach w zakupie hurtowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!