* Zakupy w hurtowni on-line możliwe po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi

Prosimy o wyrozumiałość.
zamknij

Katalog

Dostępność
Producent
Do włosów

W poniższej kategorii mogą znaleźć Państwo bogaty wybór artykułów do włosów hurt, dzięki którym dbanie o nasze włosy stanie się czystą przyjemnością, a nasza fryzura zawsze będzie nienaganny. Nasza hurtownia artykułów do włosów posiada produkty tylko od zaufanych producentów, które wyróżnia wysoka jakość, a także dobre i bezpieczne materiały, z którego zostały wykonane.

Do włosów Jest 36 produktów.

Podkategorie

  • Szczotki do włosów

    W wybranej kategorii mogą znaleźć Państwo szeroki wybór szczotek do włosów hurt, dzięki którym nasze włosy będą w świetnej kondycji, a nasza fryzura zawsze będzie nienaganna. Nasza hurtownia szczotek do włosów posiada towar tylko od renomowanych producentów, które cechuje wysoka jakość, jak również doskonałe i bezpieczne materiały, z którego zostały stworzone.

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

Praktyczne i solidne artykuły do włosów

Każdy z nas pragnie mieć piękną i zadbaną fryzurę, dlatego też importer artykułów do włosów JAGAR chcąc pomóc w tym swoim klientom, wdrożyła do swojego asortymentu mnóstwo przeróżnych artykułów do włosów. W naszej ofercie znajdują się m.in profesjonalne nożyce fryzjerskie, szczotki do włosów, profesjonalne grzebienie fryzjerskie sprzedawane pojedynczo oraz w zestawach, pędzle fryzjerskie, różnego typu szpilki, wsuwki i spinki, a także wałki do włosów. Jako producent artykułów do włosów, gwarantujemy, że każdy produkt jest najwyższej jakości i rzetelnie wykonany, dzięki czemu Państwa zadowolenie z dokonanych zakupów jest zagwarantowane.