31 maja (piątek) firma będzie nieczynna. Zapraszamy do składania zamówień w sklepie internetowym. 

Zamówienia internetowe złożone w tym dniu będą realizowane od 3 czerwca

Lista produktów producenta: H&S

H&S to młoda, polska marka modowa specjalizująca się głównie w produkcji biżuterii sztucznej. Powstała w 2013r. z inicjatywy przedsiębiorczego małżeństwa, które zajmuje się handlem biżuterią. Głównym założeniem twórców firmy było przełamanie szarości polskich ulic. Odważne wzornictwo, kolekcje pełne przepychu i przełamujące konwencje to cechy wyróżniające markę H&S. Tak śmiałe posunięcie zaowocowało ogromnym sukcesem. Już pierwsza kolekcja odbiła się szerokim echem i znalazła uznanie nie tylko wśród polskich klientek. Wytrwała i ciężka praca twórców doprowadziła do rozwoju marki na niebywałą skalę. Dziś H&S to nie tylko biżuteria ale również ozdoby do włosów, damskie i męskie akcesoria, breloki i figurki metalowe a także opakowania, ekspozytory i gadżety.

Osobną kartę w historii istnienia firmy H&S zajmuje produkcja pereł i tzw. czeskiej biżuterii znanej wcześniej pod szyldem Jablonex. Odkąd działalność firmy Jablonex upadła w 2009r. znaczną część produkcji przejęła marka H&S tworząc w tych samych zakładach produkcyjnych, z tych samych doskonałych surowców lecz już wg własnych projektów. Co ciekawe biżuteria Jablonex wykonywana była ręcznie i cechowała się niepowtarzalnym wyglądem i duszą. Całe szczęście udało się zachować tradycje marki Jablonex i dziś ta niepowtarzalna biżuteria wciąż produkowana jest w ten sam sposób i trafia do naszej hurtowni w ograniczonych ilościowo seriach. Można zatem śmiało uznać że znak jakości jaką cechowała się wcześniej znakomicie prosperująca czeska firma Jablonex został zachowany i nadal klienci mogą cieszyć się wyrobami najwyższej jakości w tak przystępnych cenach.

Wyroby marki H&S to przeważająca część oferty hurtowni Jagar generująca największe zyski. Jeżeli Ty również pragniesz zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów musisz posiadać w swojej ofercie produkty spod znaku H&S.

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 14801 elementów

Powiązane produkty

    Pokazuje 1 - 60 z 14801 elementów