Kolczyki pozłacane Xuping - 2cm - EAP2736

41/2883

Nowy produkt

Produkt niedostępny

Kolczyki pełne blasku z okazałym kwiatem z krszytałowymi płatkami oraz ramą pierścionka wysadzaną cyrkoniami niemalże na całej długości. Całość prezentuje się niezwykle kunsztownie i robi piorunujące wrażenie.

Więcej szczegółów


Opis

Z Kamieniami Kryształ
Długość 2cm
Rodzaj Pozostałe

Więcej informacji

Okazałe kolczyki pozłacane z pięcioma rzędami kryształów najwyższej próby. Produkt wykonany ze stali nierdzewnej i pokryty warstwą 18 karatowego złota. Złoto zostało naniesione na biżuterię przy użyciu znanej i popularnej metody electroplated. Kolejnym etapem produkcji było polakierowanie kolczyków specjalnym lakierem jubilerskim, który przedłuża żywotność złocenia i nadaje znakomity połysk utrzymujący się przez długi czas. Produkt został wykonany przez markę Xuping - firmę, która za główny cel stawia sobie stworzenie produktów najwyższej jakości. Luksusowy wygląd kolczyków sprawi, że będziesz wyglądać szykownie i z klasą podczas wystawnych przyjęć i innych okazji, gdzie wskazany jest wielkoświatowy wygląd przykuwający wzrok.  Wygodne zakładanie i zdejmowanie kolczyków umożliwia poręczne zapięcie.

Wymiary:                                                                       Średnica: 2cm                                                              Szerokość: 0,9cm                                                            

 

Zapytaj o produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii: