Katalog

Kategorie
Dostępność
Opaski

W poniższej podkategorii proponujemy Państwu najwyższej jakości, najpiękniejsze opaski do włosów, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Proponowane przez nas opaski pochodzą od cenionych i zaufanych producentów, a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie.

Opaski Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Plastikowe

  W tej kategorii przedstawiamy Państwu najwyższej jakości, solidne plastikowe opaski do włosów, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Proponowane przez nas opaski do włosów pochodzą od cenionych i zaufanych producentów, a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie.

 • Tekstylne

  W wybranej kategorii mamy dla Państwa najwyższej jakości, piękne tekstylne opaski do włosów, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Proponowane przez nas opaski do włosów pochodzą od cenionych i zaufanych producentów, a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie.

 • Metalowe

  W tej kategorii przedstawiamy Państwu najwyższej jakości, wytrzymałe metalowe opaski do włosów, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Proponowane przez nas opaski do włosów pochodzą od cenionych i zaufanych producentów, a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie.

 • Kauczukowe

  W wybranej kategorii znajdują się najwyższej jakości, doskonałe kauczukowe opaski do włosów, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Proponowane przez nas opaski do włosów pochodzą od cenionych i zaufanych producentów, a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Pięknie opaski do włosów

Hurtownia ozdób do włosów JAGAR posiada w ofercie atrakcyjne opaski do włosów damskie i dziecięce. Nasze ozdoby do włosów są modne i idealne wpisują się w obowiązujące trendy. Wszystkim klientom oferujemy asortyment bogaty w opaski w różnych wzorach i kolorach. Nie zabrakło w naszej hurtowni modeli zdobionych kwiatami, kokardkami, a nawet kryształkami. Producenci, z którymi współpracujemy tworzą opaski do włosów wykonane z różnych materiałów z zastosowaniem niesamowitych technik wykonania. Dbałość o detale pozwala nam oferować Państwo opaski dobrej jakości w korzystnych cenach.