Święty Obrazek Posrebrzany 7cm x 9,5cm OBS22

74/22

Nowy produkt

Produkt niedostępny

Święte obrazki katolickie są symbolem rzeczywistej i upragnionej obecności Boga w miejscu, w którym na codzień przebywamy.

Więcej szczegółów


Więcej informacji

Święte obrazki katolickie są symbolem rzeczywistej i upragnionej obecności Boga w miejscu, w którym na codzień przebywamy. W katolickich domach panuje niepisany zwyczaj aby znalazł się w nich przynajmniej jeden obraz z wizerunkiem Jezusa, Maryji lub innych świętych, których otaczamy kultem. Wszystko po to aby zaznaczyć swoją przynależność do chrześcijaństwa a także by chronić mieszkanie przed wizytami upadłych aniołów i dusz potępionych oraz przynosić szczęście i pomyślność. Można także wpatrywać się w obraz podczas modlitwy i pogłębić w ten sposób kontemplację nad patronem do którego zanosimy prośby czy dziękczynienia. Pamiętajmy tylko aby poświęcić obrazek w kościele aby stał się pełnowartościowym symbolem naszej wiary.

Prezentowany obrazek wykonany został w formie płaskorzeźby spoczywającej na drewanianej ramie. Całość posrebrzana i wypolerowana na wysoki połysk. Wizerunki wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Obrazek można powiesić na ścianie lub postawić na półce i stworzyć w ten sposób kącik do modlitwy.

Zapytaj o produkt

18 innych produktów w tej samej kategorii: