Zawsze modne broszki!

Zawsze modne broszki!

Do niedawna broszki kojarzyły nam się z trochę archaiczną biżuterią naszej babci. Obecnie takiej ozdoby nie powstydziłaby się młoda kobieta trzymjąca rekę na pulsie, jeśli mowa o modowych trendach i nie tylko tych w stylu vintage. Broszki przeżywają aktualnie swój renesans i stają się ważnym elementem wykończenia eleganckiego czy codziennego stroju. W broszkach bowiem kryje się coś wyjątkowego - nieco zapomniany już urok, szyk i elegancja. Projektanci coraz chętniej dołączają broszki do swoich kolekcji, dzięki czemu wracają one na jubilerskie salony. W naszej jesiennej kolekcji również znaleźć można mnóstwo unikatowych wzorów, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Najpopularniejsze obecnie modele to te z motywem zwierzęcym np. w kształcie krokodyla, jaszczurki, węża, ryby, galopującego rumaka czy też uroczego kotka lub pszczółki. Taka broszka dopełni niemalże każdy codzienny strój i doda odrobinę wdzięku. Przy bardziej kobiecych i romantycznych stylizacjach sprawdzą się natomiast broszki misternie zdobione, wysadzane okazałymi kamieniami lub mieniące się połyskującymi kryształami. Mogą być najróżniejszych kształtów i rozmiarów - dopasowane do Twoich potrzeb.

Jak nosić broszki, aby wyglądać naprawdę dobrze? Należy trzymać się tych samych reguł co w przypadku każdego innego typu biżuterii - ozdoba musi być dobrana do stroju jaki aktualnie mamy na sobie i pasować do innych dodatków. Jeżeli preferujesz złotą biżuterię wybierz broszkę również ze złotym wykończeniem. Postępuj analogicznie w przypadku srebrnych dodatków.

Do jakich elementów garderoby wpinać broszkę? Przypnij ją klasycznie do klapy żakietu lub marynarki, aby zyskał on całkiem nowy wygląd. Postaw na wzory kontrastowe w stosunku do tkaniny, jeżeli lubisz się wyróżniać lub w odcieniu zbliżonym do marynarki jeżeli potrzebujesz jedynie delikatnej ozdoby. Innym sposobem noszenia broszki jest spięcię nią chusty lub szala. Broszka stanie się wtedy nie tylko fantastyczną ozdobą, ale sprawi, że precyzyjnie związany szal nie rozpadnie się na wietrze. Broszka skutecznie przytrzyma materiał, a jednocześnie podkreśli jego urok. Bogato zdobione wzory broszek świetnie sprawdzą się przy wieczorowych kreacjach, ale tych prostych w formie i pozbawionych innych ozdób. Wówczas broszka stanowić będzie "kropkę nad i" całej stylizacji.

Broszka to rewelacyjna ozdoba, która może być urozmaiceniem nie tylko eleganckiego stroju. Z jej pomocą można skutecznie ożywić każdą stylizację. Dobrze dobrana stanowi o skucesie Twojej kreacji i podkreśli Twoją urodę. Sięgnij po ten oryginalny dodatek i zabaw się modą. Każda kobieta dbająca o wygląd powinna mieć chociaż jedną broszkę w swojej szkatułce.