* Zakupy w hurtowni on-line możliwe po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi

Prosimy o wyrozumiałość.
zamknij

Katalog

Do włosów

Każdy z nas pragnie mieć piękną i zadbaną fryzurę, dlatego też nasza internetowa hurtownia chcąc pomóc w tym swoim klientom, wdrożyła do swojego asortymentu mnóstwo przeróżnych akcesoriów do włosów. W naszej ofercie znajdują się m.in profesjonalne nożyce fryzjerskie, szczotki do włosów, profesjonalne grzebienie fryzjerskie sprzedawane pojedyńczo...

Każdy z nas pragnie mieć piękną i zadbaną fryzurę, dlatego też nasza internetowa hurtownia chcąc pomóc w tym swoim klientom, wdrożyła do swojego asortymentu mnóstwo przeróżnych akcesoriów do włosów. W naszej ofercie znajdują się m.in profesjonalne nożyce fryzjerskie, szczotki do włosów, profesjonalne grzebienie fryzjerskie sprzedawane pojedyńczo oraz w zestawach, pędzle fryzjerskie, różnego typu szpilki, wsuwki i spinki, a także wałki do włosów. Każdy produkt jest najwyższej jakości i rzetelnie wykonany, dzięki czemu Państwa zadowolenie z dokonanych zakupów jest zagwarantowane.

Więcej

Do włosów Jest 146 produktów.

Podkategorie

  • Szczotki do włosów

    W danej podkategorii znajdą Państwo duży wybór różnego typu szczotek do włosów, które skutecznie pomogą każdemu w zadbaniu i wystylizowaniu swojej fryzury. Posiadamy w swojej ofercie takie modele jak szczotki ceramiczne do suszenia włosów, obrotowe szczotki do układania włosów, a także szczotki typu tangle teezer. Wszystkie wykonane są z najwyższą starannością i z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu z pewnością posłużą swoim wlaścicielom przez długi czas, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Hurtownia JAGAR gwarantuje pełną satysfakcję z dokonanych zakupów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 146 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 146 elementów