* Zakupy w hurtowni on-line możliwe po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi

Prosimy o wyrozumiałość.
zamknij
Dewocjonalia

Wyjątkowe dewocjonalia to sprawdzony asortyment na wiele ważnych religijnych uroczystości
 

Dewocjonalia to piękne i wyjątkowe wyroby posiadające motywy sakralne. Hurtownia internetowa JAGAR przygotowała bogatą ofertę dewocjonaliów, które dzięki symbolice upamiętnia każdą ważną uroczystość rodzinną. Dewocjonalia to idealny podarek dla osób religi...

Wyjątkowe dewocjonalia to sprawdzony asortyment na wiele ważnych religijnych uroczystości
 

Dewocjonalia to piękne i wyjątkowe wyroby posiadające motywy sakralne. Hurtownia internetowa JAGAR przygotowała bogatą ofertę dewocjonaliów, które dzięki symbolice upamiętnia każdą ważną uroczystość rodzinną. Dewocjonalia to idealny podarek dla osób religijnych, a także niezbędne elementy na chrzest, komunię, ślub. Każdy nasz producent dewocjonaliów zapewnia wysokiej jakości wykonanie wszystkich wyrobów! Jesteśmy importerem dewocjonaliów znanych zagranicznych marek, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo m. in. gromnice, świece, breloki, różańce, krzyże, medaliki.

Więcej

Dewocjonalia Jest 445 produktów.

Podkategorie

 • I Komunia Święta

  Hurtownia Jagar wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyła specjalną kategorię komunijną. Znajdą tutaj Państwo specjalnie dobrane ozdoby do włosów, komunijne świece, krzyżyki oraz medaliki. Wszystko to z myślą o Państwa pociechach, które w szczególnym dla nich dniu ich I Komunii Świętej muszą wyglądać niesamowicie. Jest to dla nich ogromne przerzycie, które zapamiętają przez całe swoje życie. Medaliki są wspaniałą pamiątką, którą dzieci będą mogły cieszyć się przez wiele lat. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno medaliki pozłacane jak i rodowane w różnych rozmiarach. W ozdobach do włosów przeważa kolorystyka bieli, która króluje w tym dniu. Świece komunijne, które posiadamy w naszej ofercie przeznaczone są zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, odróżnia je kolorystyka. 

 • Komplety kolędowe

  Hurtownia Jagar posiada szeroki wybór kompletów kolędowych. Mogą Państwo wybierać pomiędzy kompletami kolędowymi wykonanymi z drewna, kryształu lub metalu. W kategorii tej znajdują się także specjalne miseczki na święconą wodę. Zapraszamy na hurtowe zakupy dewocjonalii.

 • Obrazy

  Hurtownia JAGAR posiada w swojej ofercie duży wybór różnych obrazów świętych, które dostępne są w różnych rozmiarach, a także w różnych kształtach. Posiadamy w sprzedaży zarówno zwyczajne obrazki, jak i te posrebrzane. Wszystkie pochodzą od zaufanych producentów i zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów, z dbałością nawet o najdrobniejszy detal, dzięki czemu idealnie sprawdzą się jako prezent, ale również jako ozdoba ściany własnego domu – a to wszystko za naprawdę atrakcyjne i niewygórowane ceny.

 • Różańce

  Wyjątkowe różańce wykonane ze szczególną dbałością o estetykę dostępne w hurtowni JAGAR
   

  Dewocjonalia to wyjątkowe podarki wręczane z okazji bardzo ważnych uroczystości religijnych. Na szczególną uwagę zasługują różańce, które są idealnym prezentem dla osób religijnych lub pamiątką z okazji komunii, chrztu lub ślubu. Hurtownia internetowa JAGAR przygotowała bogatą ofertę wysokiej jakości różańców. Oferujemy najlepszej jakości różańce wykonane ze szczególną starannością przez kluczowych producentów w branży. Decydując się na zakupy hurtowe kupują Państwo piękne różańce w bardzo korzystnych cenach! Zapraszamy!

 • Krzyże

  Hurtownia Jagar systematycznie rozwija kategorię dewocjonalii. Obecnie mogą Państwo dokonać zakupu krzyży. Mogą Państwo wybierać pomiędzy krzyżami metalowymi a kryształowymi.

 • Kropidła

  Szeroki wybór dewocjonalii w hurtowni Jagar uzupełniony został o kategorię kropideł. Mogą Państwo wybierać pomiędzy kilkoma rozmiarami kropideł. Kolor wstążki wysyłany jest losowo. Zapraszamy na hurtowe zakupy dewocjonalii w naszej hurtowni.

 • Gromnice, świece

  Piękne i estetyczne świece z wizerunkiem Świętych dostępne w ofercie hurtowni JAGAR!
   

  Świece z motywem religijnym to nieodłączny element wielu uroczystości religijnych. Hurtownia internetowa JAGAR oferuje hurtową sprzedaż świec z elementem sakralnym. Wszystkie nasze świece pochodzą od producentów z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o jakość naszych świec, dlatego każda wykonana jest ze szczególną starannością. Pewna estetyka wszystkich świec to gwarancja zakupu produktu, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. Wszystkie świece w zakupie hurtowym wyróżniają się też bardzo korzystnymi cenami! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą świec!

 • Medaliki

  Oferujemy Państwu przepiękne medaliki o przeróżnych kształtach oraz rozmiarach, które dostępne są w wersji pozłacanej i rodowanej, a także z cyrkoniami. W sprzedaży mamy wiele rodzai krzyżyków, jak i również okrągłych medalików z wizerunkami świętych. Każda przywieszka wykonana została z wysokiej jakości materiału, z dbałością o najdrobniejszy detal, dzięki czemu idealnie nadają się jako prezent dla bliskiej osoby. Ponadto ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna, więc naprawdę zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 • Ikony

  Ikony są obrazami sakralnymi, które najczęściej przedstawiają postacie świętych oraz wydarzenia z ich życia. Przyciągają wiernych i nie tylko swoimi walorami artystycznymi i są nieodłączną częścią tradycji prawosłąwnej. Bez ikon nie można sobie wyobrazić wnętrza prawosławnej świątyni. Jednakże oprócz wielkiego bogactwa artystycznego posiadają one znacznie większe bogactwo duchowe. Od wieków są symbolem oddania wierze oraz kultu religijnego przez wyznawców prawosławia.

  W naszej ofercie znajdą Państwo bogato zdobione, pozłacano-posrebrzane ikony osadzone w drewnie. Ich rozmiary sięgają nawet 26,5cm x 32,5 cm, natomiast najmniejsza ikona w naszym sklepie ma wymiary 7,5 cm x 9,5 cm. Wszystkie ikony wykonywane były z ogromną precyzją oraz dokładnością.

  W naszej hurtowni oprócz ikon prawosławnych znajdą Państwo również katolickie obrazy z podobiznami świętych.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 445 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 445 elementów

Wyjątkowe dewocjonalia to sprawdzony asortyment na wiele ważnych religijnych uroczystości
 

Dewocjonalia to piękne i wyjątkowe wyroby posiadające motywy sakralne. Hurtownia internetowa JAGAR przygotowała bogatą ofertę dewocjonaliów, które dzięki symbolice upamiętnia każdą ważną uroczystość rodzinną. Dewocjonalia to idealny podarek dla osób religijnych, a także niezbędne elementy na chrzest, komunię, ślub. Każdy nasz producent dewocjonaliów zapewnia wysokiej jakości wykonanie wszystkich wyrobów! Jesteśmy importerem dewocjonaliów znanych zagranicznych marek, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo m. in. gromnice, świece, breloki, różańce, krzyże, medaliki.