* Zakupy w hurtowni on-line możliwe po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi

Prosimy o wyrozumiałość.
zamknij

Katalog

Opakowania prezentowe

Piękne opakowania prezentowe to idealny dodatek do każdego prezentu kupionego w Państwa sklepie
 

Opakowania prezentowe to idealne dopełnienie oferty każdego sklepu. Klienci kupujący produkty na prezent dla bliskiej osoby bardzo chętnie nabędą estetyczne opakowanie. Hurtownia JAGAR z siedzibą w Białymstoku wychodząc na przeciw tym potrzebom przyg...

Piękne opakowania prezentowe to idealny dodatek do każdego prezentu kupionego w Państwa sklepie
 

Opakowania prezentowe to idealne dopełnienie oferty każdego sklepu. Klienci kupujący produkty na prezent dla bliskiej osoby bardzo chętnie nabędą estetyczne opakowanie. Hurtownia JAGAR z siedzibą w Białymstoku wychodząc na przeciw tym potrzebom przygotowała ofertę opakowań prezentowych. Współpracujemy ze znanymi producentami, którzy gwarantują najwyższą jakość produktów. Opakowania prezentowe mogą nabyć Państwo w naszej hurtowni po niezwykle korzystnych cenach hurtowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

Opakowania prezentowe Jest 227 produktów.

Podkategorie

 • Pudełka

  Opakowania do biżuterii w wielu estetycznych wzorach dostępne w ofercie hurtowni JAGAR
   

  Posiadając w ofercie biżuterię nie mogą Państwo pominąć zakupu atrakcyjnego opakowania prezentowego. To obowiązkowa pozycja, gdy klienci nabywają podarki dla bliskich osób w Państwa sklepie. Hurtownia JAGAR przygotowała atrakcyjną ofertę opakowań do biżuterii w różnych kolorach i wzorach. U nas zakupią Państwo w cenach hurtowych miłe dla oka opakowania do biżuterii od najlepszych producentów. W sprzedaży posiadamy papierowe opakowania, etui jubilerskie, a także ozdobne kokardki. Zapraszamy do wyboru najlepszych opakowań!

 • Torebki prezentowe

  Hurtownia JAGAR oferuje piękne torebki prezentowe, które genialnie dopełnią Państwa asortyment
   

  Hurtownia internetowa JAGAR posiada w ofercie atrakcyjne torebki prezentowe. Ten niepozorny gadżet idealnie sprawdzi się przy zakupie przez Państwa klientów produktu przeznaczonego na prezent dla bliskiej osoby. Torebki papierowe w modnych wzorach i kolorach to sprawdzony sposób na estetyczne zapakowanie każdego prezentu. Współpracujemy z zaufanymi producentami torebek prezentowych. Gwarantujemy wysokiej jakości produkt w bardzo przystępnych cenach hurtowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą torebki prezentowe.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 227 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 227 elementów

Piękne opakowania prezentowe to idealny dodatek do każdego prezentu kupionego w Państwa sklepie
 

Opakowania prezentowe to idealne dopełnienie oferty każdego sklepu. Klienci kupujący produkty na prezent dla bliskiej osoby bardzo chętnie nabędą estetyczne opakowanie. Hurtownia JAGAR z siedzibą w Białymstoku wychodząc na przeciw tym potrzebom przygotowała ofertę opakowań prezentowych. Współpracujemy ze znanymi producentami, którzy gwarantują najwyższą jakość produktów. Opakowania prezentowe mogą nabyć Państwo w naszej hurtowni po niezwykle korzystnych cenach hurtowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.