* Zakupy w hurtowni on-line możliwe są po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni.

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych.

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi. Prosimy o wyrozumiałość.

zamknij

Katalog

Perły

W poniższej kategorii oferujemy Państwu szeroki wybór sztucznych pereł. Nasza hurtownia pereł JAGAR posiada najmodniejsze perły hurt, które będą stanowiły wspaniałą ozdobę każdej kobiecej szyi, zarówno do codziennych stylizacji, jak i tych znacznie bardziej eleganckich, a to wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach. Hurtownia internetowa pereł to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

Perły Jest 239 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 239 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 239 elementów

Piękne i eleganckie perły

Perły import to zdecydowanie najlepszy przyjaciel kobiety, dlatego też producent pereł JAGAR zadbał o to, ażeby zaoferować swoim klientom jak najwięcej wspaniałych modeli naszyjników perłowych, które doskonale dopełnią każdą kobiecą stylizację. Do wyboru są naszyjniki o różnej długości, o jednym bądź większej ilości rzędów pereł, a także o różnym ich rozmieszczeniu, dzięki czemu każdy znajdzie swój wymarzony model. Tego rodzaju biżuteria niewątpliwie będzie niecodziennym dodatkiem biżuteryjnym, dlatego importer pereł JAGAR uznał, że nie może go zabraknąć w żadnej kobiecej szkatułce.