* Zakupy w hurtowni on-line możliwe po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi

Prosimy o wyrozumiałość.
zamknij

Katalog

Skórzane

W wybranej kategorii mamy do zaoferowania Państwu najwyższej jakości, stylowe portfele skórzane hurt, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn które są wyjątkowo praktyczne. Wykonane zostały one ze skóry naturalnej. Cechuje je solidne wykonanie, jak i również estetyczny wygląd. Każdy produkt naszej hurtowni portfeli skórzanych pochodzi od cenionych i zaufanych producentów, a więc jesteśmy pewni, że zadowoloną one wszystkich Państwa klientów. Hurtownia internetowa portfeli skórzanych JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

Skórzane Jest 108 produktów.

Podkategorie

  • Męskie

    W wybranej podkategorii prezentujemy Państwu wspaniałe skórzane portfele męskie hurt, które są niezwykle praktyczne. Stworzone zostały one ze skóry naturalnej, a cechuje je rzetelne wykonanie, jak i również estetyczny wygląd. Wszystkie produkty naszej hurtowni skórzanych portfeli męskich pochodzi od znanych i doświadczonych producentów, więc z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Hurtownia internetowa portfeli skórzanych męskich to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

  • Damskie

    W tej podkategorii proponujemy Państwu piękne, modne skórzane portfele damskie hurt, które są niezwykle praktyczne. Stworzone zostały ze skóry naturalnej, a wyróżnia je rzetelne wykonanie, jak też oryginalny wygląd. Każdy produkt naszej hurtowni skórzanych portfeli damskich pochodzi od renomowanych i zaufanych producentów, zatem na pewno spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Hurtownia internetowa skórzanych portfeli damskich JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 108 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 108 elementów

Stylowe portfele skórzane damskie oraz męskie

Producent portfeli skórzanych JAGAR posiada bogatą ofertę portfeli skórzanych import męskich oraz damskich, pochodzących od najznamienitszych producentów galanterii skórzanej. Sprzedawane przez nas portfele wyróżniają się solidnych i starannych wykonaniem, dzięki czemu każdy klient z pewnością będzie zadowolony z dokonanego zakupu. Zapewniamy, iż produkty od importera portfeli skórzanych są stworzone z dobrych jakościowo materiałów, a przy tym ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Serdecznie zachęcamy do dokonania zakupów w naszej hurtowni!