* Zakupy w hurtowni on-line możliwe są po pełnej aktywacji konta przez pracowników hurtowni.

* Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży dla klientów detalicznych.

* Hurtownia stacjonarna pracuje przy drzwiach zamkniętych, wpuszczani są tylko klienci hurtowi. Prosimy o wyrozumiałość.

zamknij

Katalog

Dostępność
Diademy

W wybranej podkategorii hurtownia diademów oferuje swoim klientom najmodniejsze i najpiękniejsze diademy hurt, które skutecznie dodadzą blasku każdej pannie młodej i sprawią, że poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Każdy nasz produkt jest wykonany z największą starannością, dbałością o najmniejszy detal, a ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Hurtownia internetowa diademów JAGAR to gwarancja zadowolenia wszystkich klientów oraz pewność posiadania sprawdzonego i wysokiej jakości asortymentu.

Diademy W tej kategorii nie ma produktów.

Eleganckie i olśniewające diademy Xuping

Ślub jest jednym z najistotniejszych dni w życiu każdej kobiety, dlatego też tak ważnym jest, aby panna młoda prezentowała się w danym dniu wyjątkowo piękne i niepowtarzalnie. Producent diademów JAGAR pragnąc pomóc w tym zadaniu, wdrożyła do swojej oferty wyjątkowo olśniewające ślubne diademy,  ślubne grzebyki do włosów, ślubne wsuwki do włosów, a także ślubne sprężynki do włosów. Jako importer diademów zapewniamy, iż zostały one wykonane z najlepszej jakości materiałów oraz z dbałością o najdrobniejszy detal. Diademy import stanowią one idealny dodatek do ślubnej kreacji i sprawią, że każda panna młoda poczuje się w tym dniu niczym prawdziwa księżniczka.