Katalog

Wsuwki i kokówki

W tej kategorii przedstawiamy Państwu najwyższej jakości, solidne wsuwki i kokówki do włosów, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Proponowane przez nas ozdoby do włosów pochodzą od cenionych i zaufanych producentów, a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie.

Wsuwki i kokówki Jest 95 produktów.

Podkategorie

  • Wsuwki

    W danej kategorii proponujemy Państwu najwyższej jakości, solidne wsuwki do włosów, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Proponowane przez nas ozdoby do włosów pochodzą od cenionych i zaufanych producentów, a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie.

  • Kokówki

    W wybranej kategorii prezentujemy Państwu najwyższej jakości, wytrzymałe kokówki do włosów, które idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na znacznie bardziej eleganckie wyjścia. Proponowane przez nas kokówki pochodzą od cenionych i zaufanych producentów ozdób do włosów , a wyróżnia je głównie wysoka jakość materiałów, z których powstały i staranne wykonanie.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 95 elementów

Solidne, praktyczne wsuwki i kokówki do włosów

Wsuwki i kokówki są nieodłącznym elementem wymyślnych koków oraz upięć. Doskonale sprawdzają się także na co dzień do ujarzmienia niesfornych kosmyków włosów. W naszej hurtowej ofercie znajdziecie Państwo gotowe zestawy klasycznych lub ozdobnych wsuwek do włosów w różnych kolorach i długościach. Uzupełnieniem tej oferty są szpilki do włosów nazywane także kokówkami. W ofercie mamy klasyczne kokówki lub ozdobione różnymi motywami, które nadają fryzurze dodatkowego charakteru. Na bardzo wyjątkowe okazje polecamy grzebienie do włosów ozdobione dżetami.